Dünyanın en iyi Altcoinleri arasında ilk sıralarda yer alan Ripple coin ekşi yazarlarının da yorumları olumlu. Sağlam bir Todeks Altcoin olduğunu düşünenler de var bu Altcoin’e yatırım yapmış ve kazanmış olanlar da.

Yatırımcısına kaybettirmeyecek Altcoinler arasında görülen Ripple aslında ödeme ağının adı. Thodex Ripple platformunun kullandığı kripto para birimine XRP deniyor. Geçmişte XRP satın alıp saklayanlar epey kazanç elde etmiş görünüyor.

Thodex Ripple mantığı diğer kripto paralardan farklı. Temelde bir kripto para olmaktan çok bir finansal kolaylaştırıcı olmayı amaçlıyor. Uluslar arası para transferlerinde Ripple kullanmak büyük avantaj sağlıyor. Çünkü Bitcoin’le bile para transferi yapmak birkaç saat sürerken Todeks Ripple ile 4-5 saniyede işlem tamamlanıyor.

Thodex Ripple Coin Todeks Bitcoin Dalgalanmalarından Daha Az Etkileniyor

Thodex Ripple Satın al coin amaç ve kullanım özellikleri farkıyla diğer Altcoinlerden ayrılıyor. Daha çok büyük finansal kurumları hedefleyen Todeks Ripple Bitcoin dalgalanmalarından da en az etkilenen kripto para diyebiliriz.

Çünkü Ripple madencilik ile üretilmiyor. Piyasaya yüksek miktarda sürülüyor ve azaldıkça ekleniyor. Ripple Bitcoin ve diğer Altcoin’lerle bir anlamda ayrı kulvarda gibi. Çünkü dijital para olarak kullanımdan çok bir ödeme ağı olarak kullanımı daha ön planda.

Todeks Bitcoin yükseliş ve düşüşleri Altcoin’leri etkilerken Ripple için büyük sarsıntılar olmuyor. Zaten oldukça sağlam bir Altcoin olarak büyük dalgalanmalardan da güçlü şekilde çıkmayı başarıyor.

Ekşide Thodex Ripple Coine Yatım Yapanların Yorumları

Ekşi yorumlarında Ripple coine yatırım yapanların bundan memnun olduklarını görebiliyoruz. Todeks Ripple yükselişinden epey kazanç sağlayanlar var. Ayrıca Todeks Ripple yatırım için en güvenilir Altcoin’lerden biri olarak görülüyor.

Ekşi yorumlarında Ripple alıp kenara koyanların da fazla olduğu görülüyor. Çok büyük kazandırmasa da bile yatırımcıyı asla yarı yolda bırakmayacağı görüşünde olanlar var. Görünen o ki Ripple piyasaya çıktığından beri yatırım yapanlar epey fazla olmuş. Ve kimse bu yatırımlardan kaybetmemiş.

Tabi bu gelecekte de böyle olacağı anlamına gelmez. Bir ara Ripple oldukça güzel ilerledi. Ripple yatırımı yapanlar da iyi kazandı. Ancak kripto para piyasası kaygandır. Thodex ATM Riskler ve değişimlerin olduğu bir piyasadır. Ripple coin şimdiye kadar bu piyasada oldukça sağlam bir duruş sergiledi.

Thodex Ripple Coine Yatırım Yapmak Mantıklı Mı?

Geçmişe bakarsak Ripple yatırımları epey kazandırmış görünüyor. Ripple coin yatırımlarının gelecekte de kazandırıp kazandırmayacağı konusunda net bir şey söyleyemeyiz. Ancak yatırım yapmak için bir kripto para arıyorsanız en güvenilir olanlardan biri Ripple coindir.

Uzun vadede her zaman yatırımcılarına kazandırmış görünüyor. Yani alıp kenara atmak için ideal bir para birimi diyebiliriz. Kullanmak için ise çok daha iyi.

Ripple kullanarak dünyanın bir ucundan bir ucuna en hızlı ve en ucuz şekilde para gönderebilirsiniz. Ripple her türlü para birimini başka bir para birimine dönüştürebiliyor. Bu nedenle de piyasada her zaman değerli olacağa benziyor.

Thodex Kripto Para Kredi Kartı ile alınabiliyor. Riple coinin ne olduğu ile ilgili bu yazımızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca Bitcoin gold haberleri ile ilgili olarak bu sitemizi de ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

1 Comment
Bir cevap yazın