Thodex Ripple’ın ortaya çıkışındaki amaç bankaların yerine geçebilecek birebir güvene dayalı bir finansal ilişkiler ağı yaratmaktı. Geleneksel bankacılık ve eşler arası ağ arasında bir uzlaşma olarak da görülen Ripple XRP parasını Ocak 2013’te piyasaya sürdü. Todeks Ripple hem dijital para birimini hem de para birimlerinin aktarıldığı açık ağı ifade ediyor.
Bu yazımızda Todeks Ripple coin hakkında daha fazla bilgi verip, Ripple ne kadar oldu, gelecekte ne olabilir hakkında bilgiler vereceğiz

Thodex Ripple her geçen gün daha fazla banka ve finansal kurum tarafından benimsenmektedir. Düşük masraflı para transferine olanak tanıyan Todeks Ripple kripto paradan daha çok bir ödeme protokolü olarak tanımlanıyor.

Günümüzde en büyük kripto paralar arasında üçüncü sırada yer alan Ripple farklı para birimlerine kolaylıkla dönüştürülebiliyor. Todeks Ripple fiyat değeri ise zamanla artış göstermiştir. Madenciliği yapılmayan Ripple kripto parası XRP zamanla azaldığı için değerinde de artış oluyor.

Thodex Ripple’ın Sağladığı Avantajlar Neler

Todeks Ripple uluslar arası para transferinde yepyeni bir yol açıyor. İşlem süresini oldukça kısaltırken işlem ücretlerini de yok denecek kadar aza indiriyor. Todeks Bitcoinle para gönderme süresi bir saat kadar sürüyor, bankalarla 3-4 gün sürebiliyor.

Thodex Ripple ise 5-10 saniye gibi kısa bir sürede para transferini gerçekleştirmenizi sağlıyor. Todeks Bitcoinle kıyaslandığında Ripple 3000 kat daha ucuz transfer olanağı sağlıyor diyebiliriz. Todeks Ripple herhangi bir para birimini başka bir para birimine dönüştürebiliyor. Yani döviz işlemleri ve ücretlerinden sizi kurtarıyor.

Bununla birlikte Ripple büyük bankalar tarafından kabul görüyor. Bu da Ripple’ın bankaların müşterilerine de hitap ettiğini gösteriyor. Todeks Ripple diğer kripto paraların tanınmasında da önemli bir işlev görüyor.

Thodex Ripple Fiyat Değeri Ne Kadardır

Thodex Ripple ATM tüm zamanların en yüksek fiyatına Ocak 2018’de ulaşmıştı: 3,84 ABD Doları. Tüm zamanların en düşük fiyatı ise Temmuz 2014’te ortaya çıktı: 0,002802 ABD Doları. Todeks Ripple’ın güncel Pazar payı ise 35 milyar dolar.

Küresel kripto para borsalarında en çok işlem gören kripto paralar arasında yer alan Ripple hakkında Bitcoin’i zorladığı haberleri de çıkıyor. Ripple Bitcoin’e en büyük rakip olarak görülüyor. Todeks Ripple’ın büyümesinde bankalarla kurduğu ortaklıkların etkisi büyük. Dünyanın birçok büyük finansal kuruluşu Ripple ile anlaşmış durumda. Türkiye’de Akbank’ında bu ekibe katıldığı söyleniyor.

Todeks Ripple Satın Almak Avantajlı Mıdır?

Thodex Kripto paralara meraklıysanız Ripple’ın ne kadar popüler olduğunu bilirsiniz. Tabi ki popülerlik kripto paralara yatırım yapmak için yeterli değildir. Ancak Ripple geleceğin dijital paraları arasında görülüyor. Pazar payı giderek artıyor.

Gün geçtikçe daha fazla finansal kurumla anlaşma yapıyor. Ripple geleceği olan bir dijital ödeme yöntemi diyebiliriz. Ripple uzun vadede kazandıracak dijital paralardan biri gibi görünüyor. Ama daha da önemlisi kullanıcıları birçok zorluktan kurtardığı için Ripple kullanmak oldukça avantajlı.

Ripple analizleri platformun giderek büyüdüğünü gösteriyor. Güvenilir ve başarılı bir dijital para olarak da döviz dönüştürme konusunda kullanıcılara oldukça avantaj sağlıyor diyebiliriz. Ripple ne kadar olduğu yanı sıra Ripple coin fiyat grafiklerini de incelemek önemlidir. Bu konuda bu yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca farklı kripto paralar ile ilgili bu sitemizi de inceleyebilirsiniz.

1 Comment
Bir cevap yazın